Gönderen Konu: Saçkıran Problemine Karşı SADBE Geliştirildi  (Okunma sayısı 1884 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 102
    • Profili Görüntüle
Saçkıran Problemine Karşı SADBE Geliştirildi
« : 24 Eylül 2014, 12:36:32 »Squaric Acid Dibutyl Ester) Bilim adamları tarafından saçkıran tedavisine yönelik geliştirilmiş bilimsel maddedir. SADBE saçkıran sorununda temel sorun olan saç köklerine karşı vücudun oluşturduğu maddelerin köke zararını engeller. Otoimmun olan bu hastalığın tedavisini immunoterapi yoluyla tedavi etmektedir.

Etkisi şöyle izah edilebilir;

Saçkıranın sebepleri arasında bilim çevrelerinin kabul ettiği görüş şudur; vücut kök köklerini öldüren bir madde salgılar ( neden böyle bir madde salgılandığı bilinmemektedir), salgılanan bu madde köklerde kılı oluşturan hücreleri öldürür ve kıl yapılamadığı için bölge kılları kısa sürede tamamen dökülür. Squaric asit di butil ester tedavide sorunu temelden çözmektedir. Vücudun kıl köküne karşı yaptığı maddenin kıl köküne zarar vermesini engeller. Diğer tedavi seçenekleri daha çok bölge kanlanmasını artıma, kıl kökünü uyarma şeklinde etki ederken SADBE sorunun temeline inmektedir.

probleminin yaptığı etkiyi önlemeye yöneliktir. Dilerseniz saçkıran probleminin saçı nasıl döktüğünü özetleyelim. Kişide meydana gelen çöküntü ve moral bozukluğu nedeniyle düşen bağışıklık sistemi bir çok hastalık gibi saçkıran problemine neden olmaktadır. Saçkıran amacı saç köklerini öldürmektir. Bir çok ülkede bağımsız bilim çevrelerince yapılan deneysel klinik çalışmalarda en başarılı madde olduğu tespit edilmiştir. SADBE ile ilgili bilimsel çalışmalar sitede ilgili bölümlerde ( bilimsel yayınlar ve bilimsel çalışmalar) sayfalarında bulunabilir.

https://www.hairpharma.com.tr/sadbe
https://www.sachastaliklari.com/sackiran-ilaci-sadbe/
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2018, 16:35:21 Gönderen: WebmasterYolcu »
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google