Gönderen Konu: Saçkıran İçin Hidrojen Peroksit Kullanımı  (Okunma sayısı 1983 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

 • Yönetici
 • *****
 • İleti: 102
  • Profili Görüntüle
Saçkıran İçin Hidrojen Peroksit Kullanımı
« : 05 Şubat 2015, 15:46:47 »Hidrojen Peroksit Nedir?
Bildiğimiz yara bakım solüsyonu olarak kullanılan oksijenli sudur, yeni bir buluşmuş gibi lanse edilmeye çalışılsa da oksijenli su 20. yüzyılın başlarından beri kullanılmaktadır. Son 20 yılda yara bakımı ve pansuman için çıkan yeni ilaçlar sayesinde kullanımı giderek azalmıştır.

Kullanım Alanları Nerelerdir?
Yara temizliği ve bakımında pıhtının uzaklaşması (pıhtıyı köpürterek kolay uzaklaşmasını sağlar) ve bölgedeki mikropların bir kısmının üremesini engelleme özelliği vardır.

Saçkıran Hidrojen Peroksit Tedavisi Önerirmisiniz?
Alopecia Areata için hidrojen peroksit öneren bir kişi vardır ve ne büyük talihsizlik ki o da tıp eğitimi bile almamış biridir. Başka meslek gurubundan aldığı profesör ünvanıyla insanlara sağlık alanında öneride bulunmakta ve bir çok konuda hastaları yanlış yola sevk etmektedir.

Hiç Bir Bilimselliği Yoktur
Saçkıranda hidrojen peroksit kullanımı ile ilgili bir tek bilimsel çalışma veya bir tek tıp doktoru önerisi bulamazsınız. Hiçbir tıp doktorunun önermediği bir tedaviyi kimya mühendisi birinin önermesi sağlık adına büyük talihsizlik olup bir çok konuda bu şekilde tıp fakültesinin kapısından bile girmemiş profesör önerisine rastlayabilirsiniz. Sağlık Bakanlığının da bu konuda bir engellemesi olmadığı için iktisat profesörü bile kendince doktorluğa soyunmaktadır.

Sarımsak Tedavisi İle Başlayın
Sitemizde saçkıran ile ilgili yeterince konu olup, bu sorunu yaşayan insanlara ilk önerimiz sarımsak tedavisi olacaktır. Yemeklerde kullandığımız sarımsağı ortadan keserek dökülme olan bölgelere sürerek kanlanması sağlanır. 2-3 Ay uygulanması gereken bu yöntem %50 oranında başarılı olacaktır.

Kortizon İğnesi Deneyin
Her iki kişinin birinde başarılı olan saçkıran sarımsak tedavisi sizde herhangi bir başarı sağlamadıysa sıradaki tedavi yöntemi kontizon enjeksiyonu olacaktır. %70-%80 oranında başarılı olup, deneyebilirsiniz.

En Başarılı Saçkıran Tedavisi SADBE yada DPCP
Başlıkta ismi geçen Sadbe ve Dpcp bir ürün olmayıp, ilaçlarda kullanılan bilimsel bir maddedir. SADBE tedavisi için size en yakın eczaneye giderek hazırlatabilirsiniz. %98 oranında başarılı olup, aynı şekilde DPCP maddesi bulunmakta fakat insanlarda kısırlığa neden olması nedeniyle onu hiç önermiyorum.

https://www.sacdokulmesitedavisi.net/hidrojen-peroksit-sackirani-onler-mi
https://www.sachastaliklari.com/sackiran-tedavisi-icin-uygulayabileceginiz-yontemler
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2018, 20:41:16 Gönderen: WebmasterYolcu »
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı Davidcop1

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 2
  • Profili Görüntüle
Saçkıran İçin Hidrojen Peroksit Kullanımı
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2019, 07:36:13 »
Is an article that has a lot of knowledge

Çevrimdışı Davidcop1

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 2
  • Profili Görüntüle
Saçkıran İçin Hidrojen Peroksit Kullanımı
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2019, 07:36:28 »
Is an article that has a lot of knowledge

Seo4Smf Tagleri: kullanımı saçkıran için hidrojen peroksit