Gönderen Konu: Saç Sorunu Olanlar Buraya:)  (Okunma sayısı 3483 defa)

Çevrimdışı minoxidilsaccikartici.gg.

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 2
  • Profili Görüntüle
Saç Sorunu Olanlar Buraya:)
« : 16 Mayıs 2012, 01:03:58 »Arkadaşlar Bizzat Kullandım Ve Kesinlikle Tavsiye Ederim 4 Ayın Sonucunda Net Bir Sonuç Alacagınıza Garanti Veriyorum.İşde Buyrun Saç Çıkartıcı Hakkında Tanıtım Size...


DÖKÜLEN SAÇ ÇIKARMI?
Saçlı deride açılma ve seyrelme, esas olarak bu bölgelerde bulunan saç foliküllerinin küçülmesi nedeni ile saç tellerinin ince cansız kalması ile başlar. Bununla birlikte foliküllerde cansız tüy şeklinde kılların oluşması ya da bu foliküllerin saç teli oluşturamayarak boş kalması durumu ciddi bir hale sokar.
Saç folikülleri canlı yapılardır ve bu yapıların saç üretimi yaşamları boyunca devam eder. Bilmemiz gereken önemli nokta ise folikül içinde barınan saç telinin belli bir süreyi tamamladıktan sonra yerinden ayrılarak dökülmesi gerçeğidir.
Bu boş kalan folikülden bir süre sonra yeni saç teli oluşur. Folikülde saç telinin gelişip dökülmesi ve sonrasında yeni bir saç telinin oluşması bir döngü oluşturur.
Her saç folikülü bu döngüyü 10 ile 20 defa gerçekleştirir. Bu döngü sırasında yapılan saçların ince, cansız, açık renkli olması ya da saç yapım süresinin kısalıp, saçın yapılmadığı saç foliküllerinin uyuklama dönemlerinin uzaması o bölgede saç yoğunluğunun gittikçe azalmasına yol açar.
Bu dönemde uygun metodlar ile saç folikülleri uyarılırsa, bu yapılardan canlı, kalın, koyu renkli saç teli yapımı
başlar ve açılma görülen bölgeler gittikçe dolar.
Bu bilgiler ışığında söyleyebiliriz ki, dökülen saçlar çıkar. Ancak saç köküne yapılacak uygun uyarıların bu saç çıkma periyodunu güçlendirecek ve açık alanın daha iyi bir şekilde dolmasını sağlayacak şekilde olması gerekmektedir.
Çok uzun süre aktive olmamış diğer bir deyişle saç üretmemiş foliküllerde geriye dönüşümsüz fonksiyon kaybı gerçekleşir.
Artık bu foliküller cansızdır ve buradan saç gelişimi meydana gelmez. Bu nedenle saç kökünü uyarıcı metodlara çok geç kalınmadan başlanmalıdır.
DÜNYANIN EN ETKİLİ YÖNTEMİ MiNoXiDiL!
Minoxidil androgenetik kellik sebebi ile büzüşen kıl köklerini genişleterek ve uzatarak etki gösterir.Minoxidil kullanımının fayda göstermeye başlaması için ilacın en az 4 ay kullanması gerekir.Amerikan ilaç Denetleme ve Onay Kurumu olan (FDA) tarafından belirlenen Good Manufacturing Pratices (GMP) şartlarına uygunlugu onaylanmıştır. Kelliği önleyen ve saçların yeniden çıkmasını sağlayan 5% minoxidil formülü içerir. Türkiye'de büyük saç ekim merkezleri tarafından kullanılan, Amerika'da Gıda ve ilaç Kurumundan (Food & Drug Assoc.) saç dökülmesini önleyen ve yeni saç çıkaran ilaç olarak onay alan tek üründür.
MiNoXiDiL LoSYoN
Minoxidil Losyon damarları gevşeterek genişlemelerini sağlayan damar açıcı bir ilaçtır.MİNOXİDİL’in androgenetik saçdökülmesi nedeniyle küçülmüş olan kıl köklerini büyülterek ve yenidenkuvvetlendirerek etki yapmaktadır.Ayrıca kılların büyümehızını süre olarak uzatarak,belli bir uzunluga gelmeden dökülmesiniengellemektedir.MİNOXİDİL sadece saça değil kıl olmasını istediğiniz her yere Kullanabilirsiniz.
MİNOXİDİL ŞAMPUAN
Minoxidil Şampuan saç üzerine etkileri asırlardır bilinen ve klinik-bilimsel olarak kanıtlanan çeşitli bitki ve vitamin komplekslerinden özel formüle edilerek hazırlanmış, tamamen doğal saç bakım ürünüdür.Minoxidil Şampuan tamamen bitki ve bitki özlerinden üretilmiş kortizonsuz bir preparattır.Tahriş ve Yanma yapmaz.Kafa derisinde oluşan pullanma ve kepeklenme saçların dökülmesine sebeb olur.Minoxidil Şampuan içerisinde bulunan bitki ve bitki özleri sayesinde kıl kökünü besleyerek dökülen saçların hızla çıkmasına yardımcı olur.Ayrıca iyi bir saç bakım ürünüdür.Saçlarınızı derinlemesine besler kırılganlığını azaltır.
YARARLARI
*Saç dökülmesi tedavisinde etkili çözüm.
*Kepek ve saç deri sorunlarında yüksek başarı.
*Normalden çok daha hızlı saç uzaması.
*Göz alıcı yumuşaklık ve parlaklık.
*Kolay şekil alan hacimli ve güçlü saçlar.
2.Saç derinizi temiz tutmak için saçınızı her gün yıkayın. ÖNEMLİ 2 MADDE!!!
1-Kesin Sonuç Alabilmek İçin En Az 4 aylık Kullanılmalıdır.4 Aydan Daha Yakın Süredede Yani 2 Ay Gibi Bir Zamandada Gözle Görülebilir Sonuçlar Olur.Tabi Bu Hem Bünye Hemde Düzenli Kullanma Meselesi.
2-İlacı Kullanılmaya Başladıgında 4 Ay Boyunca Sabah Akşam Günde 2 Defa Kullanılmalıdır.Yada Sabah Kullanıp 4 Saat Geçdikden Sonra Losyon Kurudukdan Sonra İkinci Seferi Uygulanabilir.Sabahdan Akşama Şart Degil.Sabahdan Öglene Kadar,Öglenden Akşama Kadar Gibi. Losyon Günde 2 Kez Kullanılmadıgı Takdirde Pek Etkisi Görülmeyebilir.4 Ay Boyunca 2 Defa Uygulanmalıdır Günlük Olarak.
ETKİSİNİ GÖRMEYE BAŞLICAGINIZ ZAMAN OLUCAK DURUMLAR DİKKATLE OKUYUNUZ…
*Minoxidil ‘i uygulamaya başladığınız ilk 2 hafta içinde normalden daha fazla saç dökülmesi görürseniz telaşlanmayınız. Bu saç hücrelerinde meydana gelen yenilenme ile oluşan normal bir durumdur.
*Minoxidil Losyonu Kullanmaya Başladıgınızda Baş Agrısı Olabilir Kişide.Tabi Bu Her Kişidede olmayabilir.Yine Bünye Saglamlıgıyla Alakalı.Bu Baş Agrısının Sebebi İse Saç Derinizdeki Damarlara Daha Fazla Oksijen Saglayıp Kan Dolaşımının Hızlanmasından Kaynaklanan Bir şey En Az 2 Gün Bir Haftaya Kadar Sürer.Sonra Bünye Alışıyor Bu Duruma
*Minoxidil Losyonu Saçınıza Uyguladıkça Zamanla Kaşıntılar Olucakdır.Başınızı Mümkün Oldukça Kaşımayınız.Bunun Sebebi İse Saç Çıkmaya Başlıyor Demekdir…
YAN ETKİSİ…
*Minoxidil Losyonun Yan Etkisi Yokdur Aslında Sadece Saça Ve Kıl Çıkmasını İstedigimiz Yere Uyguladıgımız Müddetce.Yüze Temas Edilmemelidir.
*Minoxidil Losyon Kan Dolaşımını Hızlandırdıgından Dolayı Kalp Akciger Rahatsızlıgı Kanser Olan Kişilerin Kullanması Yasakdır.

Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

ismet atar

 • Ziyaretçi
Saç Sorunu Olanlar Buraya:)
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2012, 11:51:11 »
arkadaşlar minoxidil alacaksanız mutlaka www.toptanminoxidil.com a bakmanızı öneririm

Çevrimdışı minoxidilsaccikartici.gg.

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 2
  • Profili Görüntüle
Saç Sorunu Olanlar Buraya:)
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2012, 02:13:32 »
BEN BU ADRESDEN ALDIM KESİN ORJİNAL VE ÇOKDA MEMNUN KALDIM.KULLANICI ARKADAŞLAR KULLANMALARINI ÖZELLİKLE TAVSİYE EDERİM.SAÇ SORUNU OLANLARI KÖKDEN ÇÖZÜM...

www.minoxidilsaccikartici.tr.gg

Çevrimdışı Pinarmeena

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 2
  • Profili Görüntüle
Saç Sorunu Olanlar Buraya:)
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2019, 11:39:47 »
I am very impressed and very happy to have the opportunity to read useful content on this website.

Seo4Smf Tagleri: sorunu olanlar buraya