Gönderen Konu: Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bilimsel Formül KERAMINE H Serum ve Şampuan  (Okunma sayısı 3746 defa)

Çevrimdışı dogalecza

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 1
  • Profili Görüntüle
Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bilimsel Formül KERAMINE H Serum ve Şampuan

Saçlarımız neden önemlidir?
Saç insanoğlunda canlı bedenin en önemli aksesuarlarındandır. İnsanın özgüveni yakalamasında ve düzgün psikolojiye sahip olmasında saçımız temel etkenlerden birisidir. Bu nedenlerle saçımızı öncelikle sevmemiz sonra onu çok iyi korumamız daha sonrada güçlendirmemiz ve gürleştirmemiz gerekir.
Saçlarımız neden dökülür?
Bilindiği gibi sıradan saç dökülmesi genellikle erkeklerde görülmektedir. Erkeklik hormonunun adı "testosteron" dur. İşte bu hormon saç dökülmesi ile çok yakından ilgilidir. Saçın deri altında bulunan bağlı olduğu köklere "folikül" denir ki tıpkı soğan yumrusu gibidir. Testosteron hormonu, saç foliküllerindeki yağ bezlerinde bulunur. "Tip II 5-alfa redüktoz” enziminin yardımıyla DHT'ye (dehidrotestosteron) dönüşür. Bilim adamları artık, kan dolaşımında bulunan testosteron miktarının değil, kafa derisindeki foliküllere bağlanan DHT (dehidrotestosteron) seviyesinin saç kaybına neden olduğunu tespit etmişlerdir. DHT (dehidrotestosteron) saç köklerini küçültür ve bu da sağlıklı saçın yaşamasını imkansız hale getirir.
Doğal olarak kadınlarda, erkeklere göre daha az neredeyse yok denecek miktarda testosteron bulunmaktadır. Fakat kullandığı ilaçlardan, hormon üreten bir büyümeden yada başka bir problemden dolayı bir kadının vücudunda bu hormondan (testosteron) normalden fazla miktarda bulunuyorsa, bu kişide erkek tipi kellik olması doğaldır.

Bayanlarda, kafa derisinde oluşan yaralara bağlı dökülmelerde görülmektedir. Ayrıca bayanlarda, fiziksel stres, duygusal stres, cerrahi müdahaleler, şiddetli hastalıklar, anemi, ani kilo kaybı, zihinsel hastalıklarında saç dökülmelerine sebep olduğu bir gerçektir. Bilinçsiz ilaç tüketimi, özellikle yüksek doz A vitamini, kan basıncını düzenleyen ilaçlar ve diyete bağlı olarakta, bayanlarda saç dökülmesi çok rastlanan durumdur. Menepoz ve adet dönemleri gibi nedenler saç dökülmelerine yol açabilmektedir.

Herkes Kullanabilir mi:
Keramine H serum ve şampuan saçları dökülenler ve saçlarını güçlendirmek isteyenler tarafından güvenle kullanılabilir. Dermatolog doktorlar tarafından da tavsiye edilen Keramine H saç dökülmesine karşı ürün serisini saçını seven, saçına önem veren herkes kullanabilir.
Sac dökülmesini önlemekten başka ne gibi etkileri var?
Yapılan klinik testlerde, Keramine H saç dökülmesine karşı ürün serisinin; saçtaki yağlanmayı dengelemesi, kepek oluşumunu önlemesi, saçlara hacim kazandırması, saçın doğal parlaklığını ve kolay taranmasını sağlayan saç yumuşaklığını arttırması gibi etkileri de gözlemlenmiştir.


Sac dökülmesine karsı bugüne kadar birçok seri çıktı ama çoğu  bir ise yaramadı. Keramine H’ın onlardan farkı nedir?

Keramine H Avrupa’nın saç bakım ürünleri devi Societa Cosmetici tarafından uzun yıllar süren klinik araştırmalar sonucu geliştirilmiş olup yıllardır Avrupa ülkelerinde milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Benzersiz içeriğe sahip olan Keramine H Serum ve Şampuanın etkinliği yapılan klinik çalışmalar ile de kanıtlanmıştır.

Ne kadar kullanılırsa en iyi sonuç alınır?

Güçlü bir etki için :
Saçlar Keramine H özel şampuanı ile yıkanıp, havluyla kurulandıktan sonra temiz saça ve kafa derisine 1. Ay haftada 3 kez 1 serum uygulanmadır. Bunu devam eden 6 hafta boyunca haftada 2 kez 1 serum daha sonra  1 ay boyunca haftada 1 serum kullanılmalıdır.

İçindeki bileşenlerin önemi nelerdir? Hangi bilesen hangi
sonucu veriyor?

Keramine H saç dökülmesini önleyici serum Kapilarine içermektedir. Bu etkin buluş dört bitkinin sinerjik etkisiyle sunulmaktadır : African Kigelia, Clary, Cinnamon, Ginkgo Biloba.

Kapilarine, saç dökülmesine asıl neden olan 5-alfa redüktöz enzimini durdurarak, saçın doğal büyüme ve gelişme ortamını düzenleyerek, yağ salgılarını dengeleyerek ve kafa derisindeki kılcal damarlarda kan dolaşımı sirkülasyonunu uyararak güçlü etkisini göstermektedir. Böylece saçın; fizyolojik olarak canlanma, büyüme ve güçlenme, aynı zamanda yumuşak ve ışıltılı bir forma girmesine yardımcı olmaktadır.

Bu aktif bileşenlerin etkilerini kuvvetlendirmek üzere ayrıca Nettle ve Red Pepper bitki özleri kullanılmaktadır. Nettle ekstresi saçdaki mineral kaybını giderici ve arındırıcı, Red Pepper extresi ise güçlendirici ve kafa derisinde ki kılcal damarlarda kan dolaşımını uyarıcı etkilere sahiptir.

Keramine H müşteri hizmetleri

Keramine H 'in güçlü etkisi saçlarını seven insanlarımız tarafından konuşulmaktadır. Ayrıca Tıp Fakültelerinde Dermatologlardan tarafından da tavsiye edilmektedir. Keramine h ve saç dökülmesi hakkında geniş bilgi almak ve sipariş için Dogalecza.com internet sitesi ziyaret edilebilir veya 0312 220 3 555 numaralı müşteri hizmetleri aranabilir.

Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı gul aydın

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 4
  • Profili Görüntüle
Yaz kış şampuan ve bakım ürünleri olarak Bioblas markasını tercih ediyorum. Mevsim değişkliklerinde dökülmem olmadığı gibi ekstra bakım yaptırmama bile gerek kalmıyor. Bioblasın her saç tipine yönelik ürünleri var ve denemenizi tavsiye ederim. Saçlarınızdaki olumlu sonucu gördükten sonra bırakabileceğinizi düşünmüyorum.

Çevrimdışı Mahzunnn

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 3
  • Profili Görüntüle
SA. arkadaşlar bu Floxia saç spreyi diye birsey var. 2 ay once bizim eczacı almak istemedi, sonra doktor reçetesi geldi, sürekli bizim eczaneden alışveriş yapan bir abi.. kullanmadığı sey kalmadı.. yakından da tanırım..Bu spreyi temin ettik firmasından aldık. Gecen gün geldi Mehmet abi, inanamadım..saclarını mı ektin abi dedim, yooo dedi..Ne kullandın, bu Floxia'dan kullandım dedi.Bir tane de bizim eczacı yanına hap vermişti biotin diye..Cok etkili bir spreymiş..Birkac kişiye daha sattım ben de bakalım sonuçları nasıl olacak..Fİyatı 124 gibi, ama biz 120'ye satıyoz genelde.Sampuanları da var onlarla kullanınca daha iyi etki ediyormuş..Zaten doktorlar yazmaya başladığına gore etkilsine inanıyorlar.. . Çok güzel sonuçları varmış..Harbi harbi sac dökülmesini durduruyormuş, piyasadakilerden kat kat etkiliymiş.. Denemkte fayda var..

Çevrimdışı gul aydın

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 4
  • Profili Görüntüle
merhaba, açıkcası herkese aynı ürün iyi gelecek diye bir şey yok. ben de çok ürün kullanmıştım ama fayda görmedim. açıkcası en iyi sonucu Bioblas' ta buldum. ürün değiştirmeye korkuyorum.

Çevrimdışı Dr.Bolat

 • Uzman
 • ******
 • İleti: 364
  • Profili Görüntüle
merhaba, açıkcası herkese aynı ürün iyi gelecek diye bir şey yok. ben de çok ürün kullanmıştım ama fayda görmedim. açıkcası en iyi sonucu Bioblas' ta buldum. ürün değiştirmeye korkuyorum.
sanırım tüketiciyi korumak için küçük bir bilgi yazmam iyi olacak,şampuanların saç dökülmesini durdurabileceği yönünde bir tek bilimsel çalışma yoktur.yani şampuanlar saç dökülmesine hiç etki etmez ve bu konuda söylenenlerin hepsi tüketicinin parasını almak içindir.ne yazıkki Cüneyt ARKIN bile bu yalana ortak olabiliyor