Gönderen Konu: Rephair şampuan işe yarar mı?  (Okunma sayısı 1841 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 102
    • Profili Görüntüle
Rephair şampuan işe yarar mı?
« : 15 Eylül 2014, 15:41:01 »
Rephair, içerisinde HSOR enzimleri barındıran bir saç dökülmesi ürünüdür. Saç dökülmeleri yaşayanlar için uygulanan bakımın etkili bir parçası olan Re phair içeriğinde HSOR enzimi bulunduran patentli ilk ve tek saç bakım ürünüdür.Farma tarafından ithal edilen ve Avrupa’da oldukça dikkat çeken saç dökülmesi ürünü Rep hair’in etkinliği Derming Monza İtalya Laboratuvarları’nda 21 gönüllü üzerinde test edilerek kanıtlanmıştır.Plaseboya göre (anagen saçta) saçların yenilenmesine yardımcı olan Reph air (telogen saçta) saç dökülmelerinde azalma sağlamıştır.HSOR Enzimleri ile Saçlarınıza İyi Bakın

Her sabah uyandığınızda yatağınızda gördüğünüz, duş alırken banyoya dökülen, elinizi saçlarınıza attığınızda elinizde kalan saçlarınızdan bıktınız mı? Unutmayın ki saçlarınız da yaşar ve onlara bakmadığınız sürece dökülmeye mahkûmlardır.Saçlarınıza iyi bakmak için saçlarınızdan iyi anlayan bir ürün kullanmalısınız. Daha önce kullandığınız kozmetik ürünlerden oldukça farklı olan Repha ir, diğer yöntemler gibi yorucu bir uygulama değildir.

Yapılan testler sonucunda içerisinde bulundurduğu HSOR enzimlerinin saç bakımında etkili bir yardımcı olduğu görülmüştür. Saç Dökülmesinde Optimum Etki Saçın oluşma evresi 3 evreden oluşur ilki gelişme dönemi. Gelişme döneminde saç telinin gelişimini, canlılığını ve parlaklığını koruduğu dönemdir. Bu dönemde saç uzamaya ve gelişmeye başlar.

Saçın gerileme dönemi ise 3 hafta sürer. Bu dönemde saç telinin uzaması durur, parlaklığını ve duruşunu yitirir.Dinlenme dönemi ise 3 ay sürer. Saç kökünden ayrılır ve düşer. Bu saç telinin ayrıldığı yerden yeni bir saç çıkar ve yeni bir döngünün başlayacağı işareti verilir.

http://www.sacilaclari.com/rephair-sampuan-losyon
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Seo4Smf Tagleri: şampuan rephair yarar