Gönderen Konu: Postop Saç Ekimi Sonrası Yıkama Ürünleri  (Okunma sayısı 1561 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 102
    • Profili Görüntüle
Postop Saç Ekimi Sonrası Yıkama Ürünleri
« : 07 Mart 2015, 10:13:12 »Saç Ekimi Sonrası Yıkama Nasıl Olmalı?
Klinikte bir kaç saat süren operasyon sonunda ekim yaptırdınız ve aynaya baktığınızda kafanızda kan pıhtıları göreceksiniz. İlk defa görenleri korkutan bu görüntü oldukça sıradan bir durumdur. Bu görüntü sizi rahatsız etse bile saçlarınızı en az 3-4 boyunca yıkamamalısınız. Bazı klinikler ekimi yapılan hastaya ilk yıkamayı kendisi yapmaktadır. Neyse biz kendiniz yapacağınızı varsayarak devam edelim. Ekim sonrası o kan pıhtıları kuruyarak saç derisinde temizlenmesi zor bir kabuk oluşturacaktır. Bu kabukların temizlenmesi için normal şampuan yerine Postop adı verilen saç ekimi sonrası temizlik seti kullanmanız önerilmektedir. Saç sağlığı alanında bir çok başarıya imza atan Hair Pharma tarafından geliştirilmiştir.Postop Saç Ekimi Sonrası Temizlik Seti Nedir?
Şuan minimum düzeyde ekilen saçların bile maliyeti 5000 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir. Tabiki bu kadar masraf edip, yıkama yada basit bir hata ile ekilen saçların zarar görmesini istemiyenler için geliştirilen Postop iki farklı üründen oluşmaktadır. Köpük ve Jel şeklinde iki ürünü tek pakette bulacağınız Postop Saç Ekimi sonrası yıkama konusunda işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Saç temizliği ve sağlığı için gerekli Clorhexidin, Panthenol, Aqua ve Glycerin gibi maddeler içermektedir.

Postop Jel Kullanımı: Saç ekimi yaptıran birisi 3-4 gün bekledikten sonra yıkamaya ilk önce Postop jel ile başlaması gerekmektedir. Saç ekimi yapılan ve alım yapılan alana en az 3-4 mm tabaka olacak şekilde yayıyoruz. Bu işlem esnasında ekim yapılmış alana sert dokunuş yapmaktan mutlaka kaçınmalısınız. Uyguladığınız jelin kurumasını beklemeden takiben 10 dakika sonrası ılık su ile duş şeklinde sürdüğümüz jelin temizlenmesini sağlıyoruz. Bu aşamadan sonra Postop saç ekimi sonrası temizlik seti paketinde yer alan diğer ürünü yani köpüğü uygulamaya geçiyoruz.

Postop Köpük Kullanımı: Jeli kullanıma müteakip yine aynı şekilde Postop Köpüğü ekim ve alım yapılan bölgeye bir tabaka oluşturacak şekilde uyguluyoruz. Bu sefer 4-5 dakika bekledikten sonra yine aynı şekilde ılık su ile yıkıyoruz. Bu işlemi her banyo yaptığınızda uygulayabilirsiniz. Bir kaç yıkama sonrası artık ihtiyacınız kalmayacaktır.

http://www.sacdokulmesitedavisi.net/postop-sac-ekimi-sonrasi-temizlik-seti
http://www.postop.com.tr
« Son Düzenleme: 07 Mart 2015, 10:15:03 Gönderen: WebmasterYolcu »
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı Naiattapong

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 2
    • Profili Görüntüle
Postop Saç Ekimi Sonrası Yıkama Ürünleri
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2019, 09:51:00 »
I am very happy to have the opportunity to read useful content. It gives me new knowledge that can be applied.

Seo4Smf Tagleri: ekimi sonrası yıkama postop ürünleri