Gönderen Konu: Menopoz şampuanı kullanmalı mıyım?  (Okunma sayısı 1549 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 102
    • Profili Görüntüle
Menopoz şampuanı kullanmalı mıyım?
« : 20 Ekim 2014, 16:06:57 »
Menopoz Şampuanı Saç Dökülmesini Önler mi?
Geçtiğimiz gün gazetelerde haber değerinde bir ürünün sinyali verildi. Başlıkta “Menopoz Artık Saç Dökmeyecek” şeklinde sunulan haberi okumaya başladığınızda hemen bir ürün ile karşılaşıyorsunuz. Şampuan şeklinde üretimi yapılacağı duyurulan haberde hemen bunun ciddi bir haber değilde bir ürün tanıtımı olduğunu anlıyorsunuz.

Hiç Bir Şampuan Saç Dökülmesini Önleyemez!
Başlığa dikkat edin ve aklınızdan çıkarmayın. Şuan ülkemizde en az 10 milyon menopoz döneminde olan kadın bulunmaktadır. Bu durum aslında bir çoğu için çok kazançlı bir pazar anlamına gelmektedir. Menopoz döneminde görülen saç dökülmesinden yola çıkarak kazanç sağlamayı amaçlamaktadır. Lakin hiç bir şampuan saç dökülmesini önleyemez. Saçınıza 3-5 dakika uygulayıp sonrasında duruladığınız şampuan etkisi o an itibariyle bitmektedir. İşte Şampuanların sağlayacağı imkanlar bu kadar olacaktır.

Şampuan Temizleyici ve Kepek Probleminde Etkilidir
Saç dökülmesine olumlu hiç bir etkisi olmayan şampuan içeriğine eklenen Climbazol ve Ketokozanol maddesi ile çok süper kepek önceliyici olabilir. Temizleyici ve kepek önleyici dışında hiç bir işe yaramaz.

http://www.menopoztedavi.com/menopoz-sampuani-sac-dokulmesini-onler-mi
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Seo4Smf Tagleri: şampuanı menopoz kullanmalı mıyım