Gönderen Konu: Menopo 46 Şampuan Nedir?  (Okunma sayısı 1981 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 102
    • Profili Görüntüle
Menopo 46 Şampuan Nedir?
« : 20 Ekim 2014, 16:28:56 »
Menopoz döneminde östrojen hormonunun üretiminin azalmasıyla vücuttaki östrojen seviyesinin düşmesi sonucu androjenlerin daha baskm hale geldiğini belirten uzmanlar, bü dönemde en sık görülen sorunlardan birinin de saç dökülmesi olduğunu belirtiyorlar. GeoMASS Trikoloji AR-GE Laboratuvan’nda kişisel ihtiyaçlara yönelik şampuanlar üreten LTS Teknoloji Grup’un Başkam Talat Sam, menopoz dönemindeki çok sayıda kadının saç dökülme şikayetinden yola çıkarak yürüttükleri titiz çalışmalar sonucu Menopo 46 şampuanı geliştirdiklerini kaydetti.

Sağlık Muhabirleri Deraeği’ne özel olarak düzenlenen bir lanslanma tanıtımı yapılan Menopoz şampuan, lansmana katılan gazetecilerden büyük ilgi gördü.

Sağlık muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Sam, menopoz döneminde zaman za?nan tiroit bezlerinin etkin çalışmadığının altını çizerek, şunları söyledi: “Tiroit bezlerinin çalışmaması saç dökülmesini etkileyen unsurlardan biri. Bunun yanı sıra hormon seviyelerindeki değişiklikler de saçla rdaki dökülmeyi artırıyor.Revo şampuan gruplarını ürettiğimiz GeoMASS Trikoloji AR-GE 4M • Laboratuvan’nda, menopoz nedeniyle dökülen saçlar için özel bir formül geliştirdik. Menopo 46 admı verdiğimiz şampuan, saç derisi ve saç foliküllerinilı gerekli olan oksijen almaşım sağlayarak, besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı oluyor.

Ayrıca anti iritasyon özelliği sayesinde saç derisindeki olası kaşıntı, pullanma ve kuruluğu da yüzde 100 oranında engelliyor. Tüm bu özelliklerin dışında, deriye nem kazandırıyor ve anti-flamatuar özelliğiyle saç derisini yatıştırıyor.” Menopo şampuanın içeriğinde bulunan bitkisel ekstratlar sayesinde saç dökülmelerini durdurmaya yardımcı olduğunu ve saç foliküllerini uyararak güçlendirdiğini ifade eden .

Talat Sam, Menopoz’nuıı içermiş olduğu aktiflerle saç köklerinin rejenerasyonunu hızlandırmasının yanı sıra saç derisindeki trans epidermal su kaybını azaltarak saçlara canlılık kazandırdığını sözlerine ekledi.Sam, Menopo 46’nın patentli bir ürün olduğuna- değinerek, yüzde 100 bitkisel bazı aktiflerden oluşan ürünün hiçbir yan etkisi bulunmadığını ve İsviçre’de bağımsız ve AB’den yetkili enstitüde bitmiş ürün ile yapılan etkinlik testlerinde yüzde 98,8 oranmda başarılı olduklarını kaydetti. saç dökmeyecek Menopoza giren kadınların üçte ikisinde görülen saç dökülme sorunu, GeoMASS Trikoloji AR-GE Laboratuvan’nda geliştirilen özel bir formülle son bulmuştur.

www.sacilaclari.com/menopo-46-sampuan
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Seo4Smf Tagleri: şampuan nedir menopo