Gönderen Konu: Jöle Saç Döker Mi?  (Okunma sayısı 2325 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 102
    • Profili Görüntüle
Jöle Saç Döker Mi?
« : 16 Haziran 2014, 17:23:55 »Jöle Nasıl Üretilir?

Ürünün aslında %99′luk kısmı hayatımızın vazgeçilmezi sudan oluşmaktadır. %1′lik kısmı ise cilde zarar vermeyen jelatin ve parfüm’den üretilmektedir. Butür karışımlar saç köküne herhangi bir zarar veremezler.
Biryantin Saç Döker Mi?

Jöle alternatifi bir ürün ise özellikle saçlarda nemli ve parlak bir görünüm vermesiyle bilinen biryantin fakat rahat olun biryantan kullanmakta herhangi bir saç dökülmesi sorununa neden olmaz.
Şampuan Saç Döker Mi?

Başlıkları yazmaya kalksak sanırım onlarcası çıkacaktır. Ama hepsine vereceğim yanıt aynıdır. Saçınıza sürdüğünüz yada temizleyici olarak kullandığınız ürünler saç dökülmesi yapmaz. Suçlu farklı sebeplerden kaynaklanıyor.


Saç Dökülmesi Neden Olur?
Özellikle erkeklerde görülen sorunun en büyük nedeni genetik oluşudur. Annenize babanıza bir bakın saç dökülmesi sorunu yaşıyorlarsa aynı kaderi sizde görebilirsiniz. %95′lik kısmı bu sebeple meydana gelmektedir. Kalan %5′lik kısım ise hastalık, saçkıran, mantar gibi durumdan (geçici) olarak kaynaklanmaktadır.

Genetik Saç Dökülmesinde DHT Hormonu Suçludur
Evet suçlu jöle yada biryantin değildir. Genetik yani ailsel saç dökülmesi sorununda tek suçlu DHT Hormonudur. Sizin saçınıza sürdüğünüz jöle saç dökülmesine yeterli olmazken, DHT hormonu ise direkt olarak saç köküne zarar veren bir hormondur. Yani hedefi 12′den vurarak en zayıf yerden yakalayarak saç köklerini zayıflatıp dökülmeye neden olmaktadır.

http://www.sacdokulmesitedavisi.net/jole-sac-doker-mi
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Seo4Smf Tagleri: döker jöle