İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - poyraz

Sayfa: [1]
1
Op. Dr. Mustafa Bolat / deri ve yanık
« : 14 Temmuz 2014, 11:38:04 »
selamlar hocam.saçlarımızın olduğu baş bölgesinde yer alan saçlı derimizde yanık sonucu kıl köklerinin ölmesi genel anlamda 3.derece yanıklarda oluşur demişsiniz forumda.benim sorum şu olacak;derin ikinci derece yanıklarda kıl köklerinin durumu nedir?işlevini yitirirlermi?

2
Op. Dr. Mustafa Bolat / enzim
« : 24 Şubat 2014, 22:13:39 »
hocam saç sağlığım için günlük 10.000 iu catalase ve belirli oranlarda çinko,biotin ve bakır içeren kapsül formunda destek bir kapsül kullanıyorum.catalase enzimi almanın bir zararı söz konusu olabilirmi,yan etkisi varmıdır?cevabınız için şimdiden teşekkür ederim..

3
Op. Dr. Mustafa Bolat / genetik
« : 02 Ocak 2014, 12:10:51 »
hocam saç dökülmesi,kalite kaybı ve beyazlaşma sürecinde genetik faktörün yüzde oranı nedir yatkınlık açısından? birde mustafa hocam stresin dökülmeye,beyazlamaya etkisinin ortalama yüzde oranı nedir?

4
Op. Dr. Mustafa Bolat / yanıklara ilişkin
« : 09 Kasım 2013, 16:11:03 »
mustafa hocam,bi spor müsabakası izlemek için tribünde bulunduğum sırada kalabalık ve karmaşadan kaynaklanan bir sebeple kaza sonucu ense ve başımın arka bölümü sigara közüyle yandı..ikinci derece yanık olduğu söylendi ama ağrım hiç yok..internette okuduğum kadarıyla 2.derece ve1.derece yanıkların hepsinde ağrı olur şeklinde yazılar var..benim 2.derece yanık olan derimde ağrı olmamasının sebebi nedir?artı,ense ve başın arkasında 2.derece yanık oluşan bölgelerde saç köklerim ölmüşmüdür??cevaplarsanız çok sevinirim..

Sayfa: [1]