İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - buketacar

Sayfa: [1]
1
Saç Ekimi / Naturaderm çam yağı
« : 16 Şubat 2013, 14:12:29 »

naturaderm çam yağı çam yağı Tanju Çolak'ın önerdiği çam yağının düzenli kullanım sonrası saç dökülmesi ve kepeği önler. Natura derm çam yağı saç dökülmesini ve kepek oluşumunu önlediği kullanıcılar da tam puan almıştır. Naturaderm çam yağı çam yağı cansız ve zayıf saçlara karşı onarıcı bir özelliğe sahiptir.
Tanju Çolak’ın kullandığı Naturaderm çam yağından etkili sonuç almak için saç diplerine friksiyon uygulamaları, daha çabuk etki etmesini sağlayacaktır. Naturaderm çam yağı çam yağının saç diplerine masaj yaparak kullanıldığında saçları kökten uca kadar besleyerek çok daha gür ve sağlıklı saçlar çıkmasını sağlar. Naturaderm çam yağı saç uzamasında etkili olduğu gibi, saç, kırıklarını onararak saçlara doğal bir parlaklık ve canlılık kazanmasını sağlar.
Naturaderm çam yağı çam yağı ile ilgili internette ve görsel basında açıklamalarda çıkan haberlerin hepsi birebir gerçektir. Çünkü çam yağı piyasadaki  saç bakım ürünlerinden farklı olarak  saç çıkarmaktadır. Naturaderm çam yağı, saçları kökten uca kadar saçları besleyerek saçların sağlıklı çıkmasını sağlar.


Sayfa: [1]