Gönderen Konu: Hangi saç ilacı ne kadar saç teli çıkarır?  (Okunma sayısı 1911 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 102
    • Profili Görüntüle
Hangi saç ilacı ne kadar saç teli çıkarır?
« : 19 Eylül 2014, 10:17:59 »Vichy 1700 Saç Teli Sloganını Başlattı
Bir kaç ay önce vichy ne yapsamda şu kellerin parasını tokatlasam zihniyetiyle işe yaramadığı için 10 yıldır satamadığı ilacı “1700 saç teli” sloganıyla yeniden canlandırmaya çalıştı. Dünyada eşi benzeri olmayan bir iddia olsada bizim insanlarımız için hoş bir söylemdi ve karşılıkta buldu denebilir. Tabi bunun işe yaradığını gören diğer rakipler geri kalırmı onlarda çıkaracağını iddia ettikleri saç teli miktarını artırdılar.

Bioxcin 3080 Saç Teli (Yokmu Artıran)
Memleketin uyanığı bioxcin geri kalır mı? Oda açık artırmaya katıldı ve “3080 saç teli” aldatmacasıyla yıllardır tokatladığı milleti yeniden yolma girişimine başladı. Vichy de olduğu gibi bu da dünyada görülmemiş bir iddiaydı. Ama bizim insanımız her zaman yüksek fiyatları sevdiği için artık Vichy yerine Bioxcin olayına yöneldi ama durun artırma daha bitmedi devam ediyoruz. Son aylarda ünlü sporcuları kullanarak abartılı reklam yapan Rephair durun dedi bende varım.

Rephair 3 Ayda 6800 Saç Teli (Yok Daha Neler)
Tabi el elden üstündür yeni tokatçı rephhair geri kalır mı? o da daha abartılı bir rakamla ortaya çıktı. Verdiği reklam paralarını çıkaramamış olacak ki yeni bir slogan geliştirdi “3 ayda 6800 saç teli” bu dünyada benzeri görülmemiş olduğu gibi akla , mantığa, tıp bilimine her şeye aykırı bir iddia. Ama ne yazık ki memleketimin saf insanları 1700’ü atlatsa, 3080’i görmezden gelse 6800 saç telinin çekiciliğine dayanamayıp yine bu uyanıkları zengin edecek ve üzülerek söylüyorumki etmeye devam ediyorda okadar bilgilendirme yazısına rağmen araştırma yapan az sayıda insan çıkıyor.

Uyanıklar Saç Ekimi Mantığı İle Hareket Ediyorlar
Peki bu rakamlar nerden çıkıyor ? cevabı çok basit; saçı dökülen insan bir şekilde saç ektirmeyi de aklından geçirir, hesapladığında 3080 saç teli ektirdiğinde 3000 – 5000 TL para ödemesi gerekeceğini görür onun yerine bioxcin kullanarak çok daha ucuza aynı sonuca ulaşacağını sanır ama ne üzücü ki verdiği paranın boşa gitmesi yanı sıra ümitlerini de kaybeder. 6800 saç telininin ekim ücretini hesaplamaya bile gerek yok, onlar zaten azıtmıştır.

Herkesin Saç Dökülme Türü Farklıdır?
En basitinden marketten alacağınız 5 TL’lik temizleyici bir şampuan için bile özenli davranmalı saç tipinizi yada varda saç sağlık sorununuza yönelik içeriği bulunan ürünleri almalısınız. İyi ve abartılı reklam yapanı değil, sizin ihtiyacınızı karşılayacak olanı almalısınız. Bu A yada B markası olur önemli değil, önemli olan size hitap etmesidir. Burdada aynı şekilde abartılı satılan bu ürünler herkese göre değildir. Ahmetin saçı DHT hormonundan dolayı dökülür, benimkisi Allopecia Areatadan dolayı bu durumda kişi dökülme tipini belirlemeli sonrasında o dökülme tipine uygun maddeyi tespit etmelidir. Sonrasında sizin saç dökülmesi tipinize göre iyi gelen maddeyi A yada B markası hangisi içeriyorsa ordan alırsınız.

http://www.sacdokulmesitedavisi.net/6800-sac-teli
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Seo4Smf Tagleri: hangi kadar ilacı teli çıkarır