Gönderen Konu: Genetik saç dökülmesi tedavilerinde Procapil  (Okunma sayısı 3301 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 102
    • Profili Görüntüle
Genetik saç dökülmesi tedavilerinde Procapil
« : 01 Ekim 2013, 15:36:25 »Procapil
 Öncelikle procapil bir ürün yada marka değildir. Bunu açıkladıktan sonra dilerseniz procapil'in ne olduğunu özetle tanıyalım. Saç dökülmesinin en büyük nedeni, DHT hormonu olduğu kanıtlanmış olup, Bir kaç yıl öncesine kadar saç dökülmesi için geliştirilen 2 madde vardı. Dilerseniz bu iki maddeyi aşağıdaki listede görelim.
 
 Minoxidil
 Finasterid
 
 Yukarda belirttiğim maddeler saç dökülmesi sorununa %70 oranında etki ederken ciddi yan etkileride tespit edilmiştir. Minoxidil maddesi içeren ürün kullanan bireylerde, kalp çarpıntısına neden olduğu tespit edilmiş, aynı zamanda ciddi anlamda insanlarda alerjik reaksiyonlar görülmüştür. Finasterid ise amacı saçta kıl çıkarmak yerine aynı zamanda vücudun çeşitli yerlerindede tüğlenmelere neden olmuştur. Bayanlar için kabul edilir birşey değildir.
 
 Procapil Saç Dökülmesine Etkisi
 Daha önceki konularımızda genetik saç dökülmesinin en büyük kaynağının DHT olduğunu DHT baskılanması için geliştirilen son madde ise Procapil'dir franda ünlü bir sağlık merkezi bilim adamları tarafından geliştirilmiş olup, 3 farklı molekülden meydana gelmektedir.
 
 DHT Baskılar Dökülmeyi Durdurur
 Tabiki procapil ham olarak kulanılmaz. 
 Bu durumda saç ürünü alırken procapil içerdiğine önem vermeliyiz. Türkiyede şuan bir kaç markada bulunan Procapil %3 %5 oranında içerir fazlası saçtan öte vücudunuzda kıllanmaya sebep olur.
 
 Saç Çıkış Hızını Artırır Kök Hücrei Gençleştirir
 Saç Dökülmesi belirtileri arasında en çok, saçta incelme, uzamama gibi sorunlar olduğundan bahsettik. Procapil dökülmeyi durdurmaya müteakip, saç uzama hızını artırır, saç yapımında önemli yer alan keratin ve kök hücrelerin yenilenmesini sağlar.
 
 Procapil İçeren Spreyler
 Sizlere güvenilir bir kaç ürün ismi vermek gerekirse, Hairforte Sprey Bayan -  Hairforte Sprey Erkek -  Fill-in Powder - Floxia  ve Restorex gibi ürünlerde kullanıldığı görülmektedir.

Kaynak: http://www.sacdokulmesitedavisi.net/procapil
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2013, 15:38:38 Gönderen: WebmasterYolcu »
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı Sendikas

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 2
    • Profili Görüntüle
Genetik saç dökülmesi tedavilerinde Procapil
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2018, 11:26:06 »
I want to make this a wonderful thing to have.


แทงบอล
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2018, 11:13:51 Gönderen: Sendikas »

Seo4Smf Tagleri: dökülmesi procapil genetik tedavisnde