Gönderen Konu: Genetik Saç Dökülmesi Nasıl Anaşılır?  (Okunma sayısı 2190 defa)

Çevrimdışı WebmasterYolcu

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 102
    • Profili Görüntüle
Genetik Saç Dökülmesi Nasıl Anaşılır?
« : 01 Ekim 2013, 17:21:14 »Genetik Saç Dökülmesi
Maalesef en büyük saç sorunları arasında genetik saç dökülmesi gelmektedir. Erkeklerde %90 kadınlarda ise saç dökülmesi probleminin %60'ı androgenetik yani ailesel saç dökülmesi sorunu ile gerçekleşmektedir.

DHT Hormonu Neden Olmaktadır
Genetik saç dökülmesi sorunu ve çözümü bulunmuş olup, insanlar panikleme yada karamsarlığa kapılmadan yapmaları gereken basit adımlar vardır.

DHT Hormonu Baskı Altına Alınmalı
Dünyada yapılan çalışmalarda DHT hormonunu baskı altına almak için 3 bilimsel madde geliştirilmiş olup bunlar Procapil - Finasterid ve Minoxidil'idir. En etkilisi procapil olup basit alerjik reaksiyonlar dışında herhangi bir yan etkisi olmadan %92 başarı oranı ile genetik saç dökülmesi önlenmesinde etkilidir.

Procapil İçeren Spreyler Kullanın
Finasterid ve minoxidil ciddi yan etkileri olması ve başarı oranı %70'lerde kalması nedeniyle genetik saç dökülmesi sorunu tedavisinde Procapil maddesi içerin spreyler kullanın. Procapil saç çıkış hızını ayarlayıp saçlarde bulunan kök hücrelerini yeniler.

Biotin İle Saçlarınızı Güçlendirin
Procapil ile saç dökülmenizi durdurarak, devamında ise B7 vitamini olan Biotin ile saç kalitenizi artırarak tedaviye devam etmelisiniz.
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Seo4Smf Tagleri: dökülmesi genetik nasıl anaşılır