Gönderen Konu: çam yağı  (Okunma sayısı 3202 defa)

Çevrimdışı remiks78

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 8
    • Profili Görüntüle
çam yağı
« : 06 Ocak 2013, 00:08:52 »sayın hocam,son günlerde sosyal medyada çam yağının saç çıkarma ve dökülmeyi önleme,artı beyazlamayı geciktirme özelliğinden çok sık bahsediliyor.bu konuda bitkisel ilaçlar uzmanı bir doktorumuz ve,fatda gördüğünü ileri süren ünlü bir futbolcunun deneyimleri aktarılıyor..çam yağı gerçekten faydalımıdır,ve ne şekilde kullanmamız gerekir?sadece çam yağını,saç derimizi yedirerek bir süre bekletsek zarar görmeden,fayda sağlamamız mümkün olabilirmi?aydınlatırsanız sevinirim..
Konuyu Paylaş:
  digg  delicious  facebook  twitter  google  google

Çevrimdışı Dr.Bolat

  • Uzman
  • ******
  • İleti: 364
    • Profili Görüntüle
çam yağı
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2013, 21:26:28 »
sayın hocam,son günlerde sosyal medyada çam yağının saç çıkarma ve dökülmeyi önleme,artı beyazlamayı geciktirme özelliğinden çok sık bahsediliyor.bu konuda bitkisel ilaçlar uzmanı bir doktorumuz ve,fatda gördüğünü ileri süren ünlü bir futbolcunun deneyimleri aktarılıyor..çam yağı gerçekten faydalımıdır,ve ne şekilde kullanmamız gerekir?sadece çam yağını,saç derimizi yedirerek bir süre bekletsek zarar görmeden,fayda sağlamamız mümkün olabilirmi?aydınlatırsanız sevinirim..
Doğrusu tanju Çolak ın böyle bir ürünün reklamına çıkmış olması utanç verici,insan para için mercedes kaçakçılığı yapabilir ama tamamen uyduruk böyle bir ürünün reklemına çıkması anlaşılabilir
yorum yapmadan bir siteden alıntı ekleyeyim okumaya değer bir yorum www.sacilaclari.com dan alıntıdır
Saç ürünleri arasında en ilginç olan ürün bu olsa gerekr. Ürün tam bir piyasa malı Hürrem yağı mantığıyla üretilmiş “piyasayı vurup çekiliriz” zihniyetiyle 20 TL ye satılan bir ürün.Ne yazık ki saf insanların “ya 20 TL imiş bir denemenin zararı olmaz” diyerek alacağını bilerek piyasaya sürülmüştür.
Tabi bu iş biraz yakasını kaptırma işine benzer çünkü yine Hürrem yağı gibi 6 seans önerilmiş yani 20 değil 120 TL tokatlama hesabı yapılmıştır.
Dünyada bu şekilde üretilen,ismiyle içeriği arasında hiçbir alaka olmayan,seanslar halinde kullanımı önerilen bir başka ürün yoktur olamaz da.
Siz siz olun 6 ay sonra piyasadan tümüyle çekilmiş olacak bu tür ürünlerden uzak durun 20 TL bile olsa bu uyanıklara para kaptırarak “aptallar olmasa uyanıklar ne yer” atasözünü haklı çıkarmayın.
Unutmayın eskiden Sülün Osman Galata Köprüsünü satardı şimdide uyanık insanlar internette Sülün Osmanlık yapıyor.

Seo4Smf Tagleri: yağı